Aadressil Raatuse 21 algas perearstikeskuse ehitus. Arhitektuuribüroo: U-Disain, arhitektid: Uko Künnap ja Andrus Vahrušev.
Hoone tuleb kuuekorruseline, lisaks maa-alune korrus.
Fassaad Raatuse tänavale.

Kvartali sügavuses hakkab asuma kolmekorruseline (+ maa-alune korrus) parkimismaja.

90-tes oli planeeritud parkimismaja asukohale tee, mis pidi ühendama Raatuse tänavat ja Võidusilda. Sellest imelik diagonaalis sissesõit kvartalisse silla poolt. Hiljem plaanist loobuti. Vahepeal maa omanik proovis saada luba ehitada krundile kõrghoone. Arhitektuuribüroo: U-Disain, arhitekt: Uko Künnap.

Linn ei lubanud kõrget hoonet, kuna ei sobinud kokku planeeritud ja olemasolevate madalamate hoonetega. Krunt aastaid seisis tühjana, seda kasutati parklana.Eelmisel aastal kõrvalkrundile ehitati hostel. Pilte ehitusest võib vaadata siin. Hosteli hoone on võrreldavas kõrguses ja muhus tulevase perearstikeskusega.

Esimest korda aastakümnete jooksul Raatuse tänava algus hakkab meenutama tõelist tänavat, mitte tühermaad.tartu.areneb.ee on mittekommertsprojekt, kus me kirjutame Tartu linnaruumist, majadest, teedest, pinkidest, transpordist ja muust urbanistikast eesmärgiga teha linna paremaks. Kui see pakub ka sulle huvi ja sa tahad kirjutada, pildistada või muul moel kaasa lüüa, siis võta meiega ühendust. Kui sa lihtsalt tahad meid aidata, siis loe ja vaata meid, kommenteeri, jaga ja like-i.