Koroonaviirus muutis meie elu. Mis elu elatakse Tartus karantiini ajal? Vaatame.


Mänguväljakud on kinni.Kuigi mõningaid see ei häiri.Raatuse tänaval hakati ehitama suurt perearstikeskust.
Üle tee asub Raatuse ühikas, kus kolm päeva tagasi avastati palju nakatanuid. Väidetakse, et ühiselamus toimusid salajased peod.Vanalinnas pidu ei ole. 18. aprill 2020, laupäeva õhtu, peamisel peotänaval ei ole ühtegi inimest.Mitte kedagi ei ole Pirogovis.Säde on tuhm.A. le Coq spordihoone ees asub koroonaviiruse testimise drive-in.
COVID 19 võttis purskkaevu neiu elu.Ülikooli tänavat renoveeritakse.
Aasta tagasi renoveeritud osa on inimtühi.
Mõni söögikoht on veel lahti.Paljud pakkuvad osta kaasa või tellida.
Fortuuna tänaval lammutatakse viimaseid puitmaju.Veel mõni aasta tagasi tänav nägi niimoodi välja.
Toidukullereid näeb tihti.
Ülikooli tänaval sai valmis väike rattaparkla.Demonteeritakse kõrgepige elektriliinid, mis "kaunistasid" linna aastakümneid. Juhtmed on juba maha võetud, varsti lähevad mastid.
Aparaaditehas ehitas endale uued uksed.
Tartu Ülikooli Delta õppehoone sai valmis.Alles sama koha peal seisis Oeconomicum.Pilte Oeconomicum-i lammutamisest ja Delta ehitusest võib vaadata siin, siin ja siin.


Annelinna gümnaasiumi renoveerimine on täies hoos.Aasta tagasi.
Toomemäel ilmselt ehitatakse uut kaldteed.Tartus on kevad.


tartu.areneb.ee on mittekommertsprojekt, kus me kirjutame Tartu linnaruumist, majadest, teedest, pinkidest, transpordist ja muust urbanistikast eesmärgiga teha linna paremaks. Kui see pakub ka sulle huvi ja sa tahad kirjutada, pildistada või muul moel kaasa lüüa, siis võta meiega ühendust. Kui sa lihtsalt tahad meid aidata, siis loe ja vaata meid, kommenteeri, jaga ja like-i.